Anna Kubica

KS15-1203_A-02_mniejszy_plik_do_druku

Adwokat, absolwentka Wydziału Prawa, Administracji i Ekonomii Uniwersytetu Wrocławskiego. Specjalizuje się w prawie karnym oraz w prawie gospodarczym. Swoje doświadczenie zawodowe zdobyła pracując w kancelariach adwokackich we Wrocławiu, w których odpowiedzialna była za obsługę prawną grupy kapitałowej w skład której wchodziły spółki zajmujące się działalnością developerską, budowlaną, hotelarską.
Skutecznie prowadziła windykacje należności swoich Klientów, w tym również od członków zarządu niewypłacalnych spółek. Oprócz spraw gospodarczych adw. Anna Kubica zajmuje się także obroną w procesach karnym, w sprawach o wykroczenia, reprezentacją osób podejrzanych w postępowaniach przygotowawczych a także bierze udział w postępowaniach karnych wykonawczych.
W 2014 roku zajęła czwarte miejsce w plebiscycie Gazety Wrocławskiej na „Najbardziej Wpływową Dolnoślązaczkę”. Aktualnie związana z Poznaniem. Poza działalnością prawniczą interesuje się polityką, a w czasie wolnym uprawia turystykę górską.